USŁUGI

Posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie podjąć każde wyzwanie postawione przez naszych klientów.

Regenerujemy siłowniki pneumatyczne i hydrauliczne. Wymieniamy lub dorabiamy elementy zużyte. Gwarantujemy wysoką jakość i krótkie terminy realizacji.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kompresorów wielu marek oraz wykonujemy przeglądy okresowe.

Mamy w ofercie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne do kompresorów. Zapraszamy do naszego sklepu on-line!

Prowadzimy szkolenia z zakresu pneumatyki przemysłowej. Posiadamy stanowiska do praktycznego zaznajomienia się z zasadami prawidłowych połączeń i działania elementów pneumatycznych.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich urządzeń naszej produkcji, opartych o komponenty japońskiej firmy CKD, w sposób niezwykle szybki i niezawodny dokonujemy kompleksowego audytu sprężonego powietrza w zakładzie, obejmującego:
– dokładną dokumentację miejsc starty sprężonego powietrza,
– całkowity koszt strat ponoszonych przez zakład związanych z kosztem wycieków,
– sugestie optymalizacji układu wraz z podaniem możliwości wprowadzenia oszczędności.

Audytem obejmujemy cały zakład, określone linie technologiczne jak również pojedyncze maszyny i urządzenia. Pomiar rzeczywistego zużycia powietrza oraz zmian ciśnienia w układach, pozwala w sposób jednoznaczny zdiagnozować i w rezultacie zniwelować bądź całkowicie usunąć „kosztowne wąskie gardła” co zdecydowanie przyczynia się do redukcji kosztów i polepszenia procesów produkcyjnych.

Oferujemy możliwość wykonania instalacji pneumatycznych z wielu dostępnych materiałów na rynku. W zależności od potrzeb proponujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Nasza oferta obejmuje:
-wsparcie na etapie projektowania i wyceny instalacji sprężonego powietrza i wyposażenia,
-doradztwo i wykonawstwo instalacji sprężonego powietrza,
-przyłączenie maszyn i urządzeń do sieci sprężonego powietrza.

Dla zapewnienia prawidłowej pracy maszyn i urządzeń niezbędna jest odpowiednio dobrana ilość sprężonego powietrza.
Audyt sprężonego powietrza obejmuje pomiar przepływu i wycieków sprężonego powietrza. Sprawdzamy wydajność zasilania oraz prawidłowość doboru średnic przewodów, a także przepustowość elementów pneumatycznych. Odpowiednia ilość powietrza i optymalnie dobrane średnice przewodów gwarantują prawidłową pracę maszyn i urządzeń.

 

 

Translate »
X